• eye Maxsus imkoniyatlar
Okrug saylov komissiyalari
Qoraqalpog'iston Respublikasi
Sarlavha:
1-Qoraqalpog‘iston okrug saylov komissiyasi
FISh:
Jalmenov Ulkbek Ablayevich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Nukus shahri, Qoraqalpog‘iston ko‘chasi, 23-uy
Andijon viloyati
Sarlavha:
2-Andijon okrug saylov komissiyasi
FISh:
Komilov Komiljon Sobirovich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Andijon shahri, Cho‘lpon shoh ko‘chasi, 187-uy
Buxoro viloyati
Sarlavha:
3-Buxoro okrug saylov komissiyasi
FISh:
Ochilov Tulkin Rajabboyevich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Buxoro shahri, Alisher Navoiy shoh ko‘chasi, 10-uy
Jizzax viloyati
Sarlavha:
4-Jizzax okrug saylov komissiyasi
FISh:
Sharipov Shavkat Safarovich
Telefon raqami:
Manzil:
O‘zbekiston Yoshlar ittifoqi Jizzax viloyat kengashi binosi, Jizzax shahri, Islom Karimov ko‘chasi, 169-uy
Navoiy viloyati
Sarlavha:
5-Navoiy okrug saylov komissiyasi
FISh:
Isokov Normurod Isroilovich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Navoiy shahri, Me’morlar ko‘chasi, 8-daha
Namangan viloyati
Sarlavha:
6-Namangan okrug saylov komissiyasi
FISh:
Turg‘unov Sobitxon Toshpo‘latovich
Telefon raqami:
Manzil:
Namangan viloyat Madaniyat markazi binosi, Namangan shahri, Islom Karimov ko‘chasi, 5-uy
Samarqand viloyati
Sarlavha:
7-Samarqand okrug saylov komissiyasi
FISh:
Toshev Farmon Isxakovich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Samarqand shahri, Abdurahmon Jomiy ko‘chasi, 63-uy
Sirdaryo viloyati
Sarlavha:
8-Sirdaryo okrug saylov komissiyasi
FISh:
Nuritdinov Jamshidxon Mamutxonovich
Telefon raqami:
Manzil:
Respublika Tovar xom-ashyo birjasi Sirdaryo viloyati filialining ma’muriy binosi, Guliston shahri, O‘zbekiston shoh ko‘chasi, 30-uy
Surxondaryo viloyati
Sarlavha:
9-Surxondaryo okrug saylov komissiyasi
FISh:
Sattarov Saloxiddin Ulug‘bekovich
Telefon raqami:
Manzil:
Termiz davlat universiteti axborot-resurs markazi binosi, Termiz shahri, Alisher Navoiy ko‘chasi, 42-uy
Toshkent viloyati
Sarlavha:
10-Toshkent viloyati okrug saylov komissiyasi
FISh:
Boltabayev Maxmudjon Rustamovich
Telefon raqami:
Manzil:
“O‘zbektelekom” aksiyadorlik kompaniyasining “Toshkenttelekom” Toshkent viloyati filiali binosi, Nurafshon shahri, Bobur ko‘chasi, 1-uy
Farg'ona viloyati
Sarlavha:
11-Farg‘ona okrug saylov komissiyasi
FISh:
Nuraliyev Erkin Nazurullayevich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar ishlari agentligi Farg‘ona viloyat boshqarmasi binosi, Farg‘ona shahri, Sayilgoh ko‘chasi, 27-uy
Xorazm viloyati
Sarlavha:
12-Xorazm okrug saylov komissiyasi
FISh:
Abdullayev Baxrom Ismoilovich
Telefon raqami:
Manzil:
Yoshlar markazi binosi, Urganch shahri, Pahlavon Mahmud ko‘chasi, 59/1-uy